Slide thumbnail

Wiedza

Na blogu przedstawiamy kulisy naszej pracy oraz
dzielimy się wiedzą na temat normobarii i masaży.
Slide thumbnail
Wiedza
Na blogu przedstawiamy kulisy naszej pracy oraz dzielimy się wiedzą
na temat normobarii i masaży.

Wpisy blogowe

Kombinacja komory normobarycznej i masażu: Synergia dla zdrowia.

Troska o kondycję fizyczną i psychiczną, która przekłada się na samopoczucie i jakość codziennego funkcjonowania, obejmuje wiele aspektów. Regularny i odpowiednio długi sen, aktywność fizyczna, zbilansowana dieta, odpoczynek na świeżym powietrzu czy bliskie relacje społeczne to zaledwie niektóre z nich.

Czym jest antyoksydacja i jak jest wspierana przez sesje w komorach normobarycznych i picie wody Red-Ox?

W dobie wzrastającej świadomości w zakresie troski o swoje zdrowie i dobre samopoczucie coraz więcej osób podejmuje starania zmierzające do zapewnienia sobie ogólnego dobrostanu. Pod tym sformułowaniem rozumiana jest szeroko pojęta dobra kondycja fizyczna i psychiczna – aspekty przekładające się na codzienne funkcjonowanie.

Normobaria: Rewolucyjna metoda poprawy jakości snu.

Wysokiej jakości sen, obok dopasowanej do potrzeb organizmu, zbilansowanej diety, wysiłku fizycznego i aktywności na świeżym powietrzu, a także czasu na relaks, realizację pasji i zacieśnianie więzi z bliskimi, jest kluczowym czynnikiem wpływającym na ogólny dobrostan organizmu.

Komora normobaryczna w sporcie

Z tlenoterapii korzysta wiele osób, chcących zrelaksować się w ciszy oraz spokoju, z daleka od technologii, codziennych problemów, czy napływających bodźców. Z normobarii korzystają m.in. pracownicy biurowi, kadra zarządzająca firmami, a także przedstawiciele innych branż oraz zawodów.

Zabiegi w komorze normobarycznej

W tym materiale odpowiemy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań, dotyczących terapii tlenowej. W jaki sposób ona przebiega? Czy można spędzić noc w komorze normobarycznej? Czy są jakieś przeciwskazania do tego rodzaju terapii? Jeśli tak, to jakie? Dowiedzą się Państwo z tego materiału.

Masaż a zdrowie psychiczne

Wiele osób wie, że zawdzięczamy Chinom fajerwerki, papier i porcelanę. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ten starożytny kraj był także ojczyzną pierwszych technik masowania, które praktykuje się do dziś – często w zmienionej lub rozszerzonej formie.

Masaż a zdrowie psychiczne

Regularne dbanie o organizm zapewni siły witalne, a pielęgnacja skóry pomaga zachować zdrowy i piękny wygląd. Ważne jednak, by wybierać skuteczne zabiegi i odpowiednio je ze sobą łączyć. Korzystanie z właściwych procesów potrafi przeciwdziałać naturalnemu procesowi starzenia się, a nawet usuwać pewne jego oznaki, które już zaczęły doskwierać.

Masaż a zdrowie psychiczne

W ostatnich latach, rosnące zainteresowanie naturalnymi i holistycznymi metodami poprawy zdrowia zyskuje na znaczeniu. Metoda Butejki, stworzona przez rosyjskiego lekarza Konstantina Butejkę i udoskonalana przez Patricka McKeowna z Buteyko International Clinic, jest wyjątkowym narzędziem do optymalizacji oddechu.